Jäsenhuone|TyöhuoneEdustusjoukkue miehet

Yhteystiedot

Porvoon Tarmo ry:n hallitus 2016-2017

Toimenkuva
NimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaJaakko Jalonenjaakko@jaakkojalonen.net 040-5824614
VarapuheenjohtajaKaj Berglöfkai.berglof@keracomp.fi 0400-310633
JäsenJohan Wickholm johan.wickholm@wixi.fi 0400-959880
JäsenRasmus Svahn

svanh.rasmus@gmail.com

 040-7379646
JäsenThomas Bäckmanthomas@expresstukku.com 
JäsenKristian Nieminen  050-3777970
Jäsen Tuija Hartikainen  045-8486888

  

Seuran toimisto

Porvoon Kokonhalli AB

Osoite: Jääkiekkotie 3. 06100 Porvoo

Seuran henkilöstö

Puheenjohtaja     Jaakko Jalonen   jaakko@jaakkojalonen.net

Nuorisopäällikkö     Saara Hakamaa  nuorisopaallikko@porvoontarmo.fi    (Ark.0400-550158 klo 12-15)          

Joukkueiden Yhteystiedot

 

'

Joukkue

Toimenkuva

Nimi

Sähköposti

Puhelin

Edustus Miehet

Päävalmentaja

Esa Mäki-Tulokas

emt999@gmail.com

0400-736407

 

Valmentaja

 Janne Villanen

 janne_villanen@hotmail.com

 050-4050325

 

Joukkueenjohtaja

 

 

 

 

Huoltaja

 

 

 

 

   

 

Ravens

Joukkueenjohtaja

Antti Heikkilä

antti.heikkila@ekoy.fi

040-5644399

Rappaajat/Kuntokoris

Joukkueenjohtaja

Marko Jorkama

marko.jorkama@valmet.com

040-7377599

Mamas

Valmentaja

 Levi Giese

 

 

 

Joukkueenjohtaja

 

 

 

 

    

 

    

A-Tytöt 

Päävalmentaja

Antti Busk

busk.ant@gmail.com

040-5093356

 

Joukkueenjohtaja

Sanna Hänninen

sannahanninen@porvoo.fi

040-5051159

B-pojat 02-03

Päävalmentaja

Antti Busk

busk.ant@gmail.com

040-5093356

 

 Joukkueenjohtaja Risto Nakari

 risto.nakari@philips.com

 050-5930714

 

 

   

C-tytöt 03-05

Päävalmentaja

Saara Hakamaa

hakamaa_s@hotmail.com

0400-550158

 

Valmentaja

Juha Korte

juha.korte@tieto.com
050-5493117

CM-pojat 04-05

Päävalmentaja

Jesse Berglöf

jesse.berglof@hautakivi.net

040-5139741

 

Valmentaja

Sami Telama

 sami.telama@op.fi

050-5665659

 

Joukkueenjohtaja

Markus Nordström

markus.nordstrom@neste.com

050-4586953

Minipojat 06-07

PäävalmentajaJussi Lopperi jussi.lopperi@gmail.com 050-5731858

 

ValmentajaMikael Holme mixuholme@hotmail.com

 040-5762018

 

Valmentaja

Kristian Lind

 koo_lind@hotmail.com

 0400-564698

 

Joukkueenjohtaja

 Markus Kekäläinen markus.kekalainen@pp.nic.fi

 

Mikropojat 07

Päävalmentaja

 Esko Salonen

 eskosalonen@hotmail.fi

 0440-211254

 

Päävalmentaja

Roni Hälikkö

 roni_halikko@hotmail.com

 040-5257569

 

Joukkueenjohtaja

 Johanna Ainasoja

 ainasojajohanna@hotmail.com

 040-0656050

Minimikrotytöt 06-07

Päävalmentaja

 Saara Hakamaa

 nuorisopaallikko@porvoonatrmo.fi

0400-550158 

 

Valmentaja

Rami Piilinen

 Rami.piilinen@jatke.fi

 

 

Valmentaja

 Sami Laurila

 salaurila@gmail.com 040-7509189

 

 Joukkueenjohtaja

 Mirella Puotila

 mirella.puotila@gmail.com

 

 Mikrotytöt 08-09

 Päävalmentaja

 Anneli Rundgren annelirundgren@hotmail.com 0400-885007
  Valmentaja

 Matti Ritamaa

 

 

 

ValmentajaDaniel Linqvist 

 

 Nappulakoris 11-12

 

 

 Alkaa syyskuussa 2017

 

 

 

 

 

 

Korisrinki AE

Valmentaja

 Esko Salonen

 eskosalonen@hotmail.com

 044-0211254

Korisrinki Huhtinen

Valmentaja

Esko Salonen

 

 

 

 

 

 

 

Korisrinki vastaava

 

 Saara Hakamaa

 nuorisopaallikko@porvoontarmo.fi

 0400-550158

 

 

Koulujen osoitteita


Huhtisen koulu
Huhtisentie 7, 06100 Porvoo

Keskuskoulu
Aleksanterinkatu 25, 06100 Porvoo

Kevätkummun koulu
Sammontie 3, 06150 Porvoo

Peipon koulu
Keskusaukio 2, 06400 Porvoo

LILU/ Linnankosken lukio
Piispankatu 24-26, 06100 Porvoo

ÖNY/ INVEON (östranylands yrkeinstitut)
Edelfeltinpolku 1, 06400 Porvoo

LyPa ( Lyceiparkens Högstadieskola)
Piispankatu 3-7, 06100 Porvoo

Kokonhalli
Jääkiekkotie 3, 06100 Porvoo

Urheiluhalli
Edelfeltin Bulevardi 2, 06100 Porvoo
 
Kvaba
 
Huhtisen koulu
 
Hamarin koulu
 
AE-koulu ( Albert Edelfeltin koulu)
 
Näse Skola
 
 

 

 

Oheisella lomakkeella voit lähettää viestin seurallemme.

Ota yhteyttä / anna palautetta

Porvoon Tarmo

Jääkiekkotie 3 
06100 Porvoo